Vilnius – Ryga – Stokholmas

Laivas, jūra, draugai, pramogos ir linksmybės keliaujant iš Rygos į Stokholmą – tai bent atostogų pradžia! 2019m. gruodžio 19-21 d. VKIF licėjaus “Forumo” ir Vilniaus “Šaltinėlio” privačios mokyklos mokiniai kartu su mokytojais aplankė Latvijos ir Švedijos sostines. Apžiūrėjo Rygos ir Stokholmo senamiesčius, pasivaikščiojo Kalėdinių eglučių taku, aplankė “Vazų” muziejų bei kitas žymias turistų lankomas vietas. Keliavome ne tik autobusu, bet ir kruizu, tai mokiniams paliko neišdildomus įspūdžius. Be to, norėdami geriau pažinti Stokholmą ir įgauti daugiau įgūdžių, po jį keliavome viešuoju transportu (autobusu, metro). Pasibaigus kelionei buvo visiškai aišku, kad su šių mokyklų mokiniais galima keliauti nors ir į pasaulio kraštą.